جامعة المصطفی العالمیة
جامعة المصطفی العالمیة
جامعة المصطفی العالمیة
يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠
Slide thumbnail

 • جامعه المصطفی با نگاهی نو به علم دین و علم مدرن منشاء تحول در علوم انسانی بوده است
  با توجه به فرارسیدن سال جدید شمسی و آغاز بهاری نو، روابط عمومی نمایندگی خراسان، طی گفتگویی با حجت الاسلام گرایلی رئیس مدرسه عالی علوم انسانی، حکمت و تاریخ برادران جامعه المصطفی خراسان، ضمن پرداختن به فعالیت های مهم سال گذشته در حوزه های آموزشی فرهنگی و پژوهشی، اهداف و برنامه‌های سال جدید را مورد گفت و گو قرار داده است که به صورت مشروح ارائه می نماید.

 • ویژه برنامه های فرهنگی قرآنی جامعه المصطفی ص خراسان در ماه مبارک رمضان
  معاونت فرهنگی تربیتی جامعه المصطفی العالمیه نمایندگی خراسان در ماه مبارک رمضان، برنامه های متعدد فرهنگی و قرآنی برگزار می نماید.

 • ویژه برنامه استقبال از ماه رمضان توسط معاونت فرهنگی تربیتی نمایندگی خراسان برگزار شد
  ویژه برنامه استقبال از ماه مبارک رمضان همزمان با شب اول ماه مبارک رمضان ر در حسینیه مجازی انصارالحسین علیه السلام با سخنرانی رئیس نمایندگی حجه الاسلام و المسلمین صالح و مناجات خوانی حجه الاسلام و المسلمین معنوی بصورت حضوری و مجازی برگزار گردید.

 • گسترش همکاری های دوجانبه جامعه المصطفی خراسان و سازمان فرهنگ و ارتباطات
  در دیدار رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با حجت الاسلام والمسلمین صالح، رئیس جامعه المصطفی خراسان، در خصوص گسترش همکاری های بین دو سازمان گفتگو و تبادل نظر شد.

 • ایجاد حیات طیبه اسلامی از رسالت های جهانی جامعه المصطفی ص است
  حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا صالح، در اختتامیه «دومین همایش بین المللی دین، معنویت و کیفیت زندگی» اظهار داشت: به دلیل ماهیت حوزوی و بین المللی بودن جامعه المصطفی ص، عمده رسالت این نهاد ایجاد معرفت و شناخت، و ترویج و توسعه مفاهیم دینی در سطح بین الملل و دفاع از معارف و تعالیم دین مبین اسلام بر اساس مکتب اهل البیت علیهم السلام است.

 • «دومین همایش بین المللی دین، معنویت و کیفیت زندگی» برگزار شد
  پانزدهمين همایش نمایندگی جامعه المصطفی ص خراسان با عنوان «دومین همایش بین المللی دین، معنویت و کیفیت زندگی» برگزار شد.

 • دین، جزء جدایی ناپذیر بشر در تمام اعصار بوده است
  حجت‌الاسلام والمسلمین مجید عبادی در دومین همايش بین المللی «دین، معنویت و کیفیت زندگی»، با بیان این که متأسفانه، در دنیای سکولارزده امروز عده ای به دنبال جایگزینی معنویت با دین هستند، اظهار داشت: در ادبیات موضوعی نیازمند دقیق سازی هستیم و در موضوع دین و معنویت باید نقطه تمایز آن دو را به خوبی بازشناسی نماییم.

 • تاب آوری و نقش سلامت معنوی در کرونا
  به گزارش روابط عمومی نمایندگی خراسان؛ دکتر غلامپور متخصص طب سنتی در همایش بین المللی «دین، معنویت و کیفیت زندگی» عناصر مهم تاب آوری را برشمرد.

 • اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین المللی قرآنی خانواده های طلاب نمايندگي خراسان برگزار شد
  اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین المللی قرآنی حدیثی خانواده های طلاب جامعه المصطفی ص العالمیه خراسان روز دوشنبه 16 فروردین ماه با حضور رتبه های برتر و با سخنرانی ریاست محترم نمایندگی خراسان به کار خود پایان داد.

 • هدف اصلی حوزه های خواهران رسیدن به مرجعیت علمی دینی بانوان است
  روابط عمومی نمایندگی خراسان، طی مصاحبه ای با رئیس مدرسه عالی علوم انسانی، حکمت و تاریخ خواهران - نمایندگی خراسان، ضمن پرداختن به فعالیت های مهم سال گذشته در حوزه های آموزشی فرهنگی و پژوهشی، اهداف و برنامه­ های سال جدید را مورد گفت و گو قرار داد.


جامعة المصطفی
جامعة المصطفی

مشهد،خیابان امام خمینی
امام خمینی35
جامعة المصطفی ص العالمیه

شبکه سروش شبکه ایتا نرم افزار ارتباطی خراسان
2020 © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به جامعة المصطفی العالمیه می باشد