جامعة المصطفی العالمیة
جامعة المصطفی العالمیة
جامعة المصطفی العالمیة
دوشنبه ١١ مرداد ١٤٠٠


 تاریخ: جمعه ٢١ خرداد ١٤٠٠      ساعت: ٠٩:٢٨        شماره خبر: ١١٧٣٥٠         نسخه چاپی 

 

تدارک نمایندگی المصطفی در خراسان برای برگزاری ویژه برنامه های دهه کرامت

 

به گزارش روابط عمومی نمایندگی خراسان؛ همزمان با میلاد کریمه اهل بیت علیها السلام و آغاز دهه کرامت برنامه های متنوعی در مدارس و مراکز نمایندگی جامعه المصطفی در خراسان در قالب ویژه برنامه های علمی فرهنگی با مشارکت گسترده طلاب و فضلا از ملل مختلف و فعالان تشکل های فرهنگی ، انجمن های علمی و کانون های فارغ التحصیلان با رعایت ضوابط و دستورالعمل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 به همین منظور شورای برنامه ریزی دهه کرامت نمایندگی با حضور معاون فرهنگی تربیتی و مدیر ارتباطات و بین الملل و مدیریت منابع انسانی تشکیل و ویژه برنامه هایی برای طلاب، فارغ التحصیلان، خانواده ها و پرسنل در محورهایی مانند تشرف به حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام در آغاز دهه کرامت و در روز ولادت امام هشتم و زیارت خوانی،برگزاری مراسم و محافل جشن و نشست های علمی و تجلیل و تکریم برگزیدگان برنامه های رضوی و دیگر برنامه ها به شرح زیر تنظیم شده است:

 

تشرف دسته جمعی دختران جهان اسلام 

همزمان با روز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر جمعی از طلاب خواهر نمایندگی با در حرم مطهر رضوی و تشرف به محضر نورانی حضرت امام رضا علیه السلام در ویژه برنامه ای که به همین مناسب در نظر گرفته شده است شرکت خواهند کرد.

 

وبینار بررسی عظمت وجودی حضرت فاطمه معصومه (س)

این نشست مجازی به همت مدرسه قرآن و حدیث مجتمع آموزش عالی برادران نمایندگی خراسان در روز شنبه 22 خرداد ماه ساعت 13 و با سخنرانی حجه الاسلام دکتر تحیّری برگزار می گردد.

علاقمندان می توانند از طریق لینک http://miuvc.ir/mashhad9 در این نشست شرکت نمایند.

 

نشست فرهنگی سیره عملی حضرت فاطمه معصومه (س)

مرکز آموزش زبان فارسی و معارف اسلامی مجتمع آموزش عالی خواهران نمایندگی خراسان نشست سیره عملی حضرت معصومه را با سخنرانی ریاست نمایندگی المصطفی در خراسان حجه الاسلام والمسلمین صالح در روز یک شنبه ساعت 11:50 و به صورت وبینار مجازی از طریق لینک http://miuvc.ir/mashhad5 برگزار می نماید.

 

ویژه برنامه های ملیتی در حرم مطهر رضوی

معاونت فرهنگی تربیتی نمایندگی خراسان با همکاری اداره زائرین غیرایرانی حرم مظهر رضوی و مشارکت گسترده تشکل های ملیتی ویژه برنامه اجتماع بزرگ ملیتی را در حرم مطهر امام رضا علیه السلام برگزار می نماید. این ویژه برنامه با حضور کلیه طلاب و خانواده های آنان به صورت مجزا ویژه ملیت های پاکستان، عراق، افغانستان و آفریقا و اجرای برنامه های متنوع ازجمله تلاوت قرآن توسط قاریان بین المللی ملیتی، اجرای گروه سرود نوجوانان و سخنرانان و مداحان ملیتی برگزار خواهد شد.

 

تجلیل از خادمان علمی امام رضا علیه السلام

همزمان با ولادت حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه والثناء از فعالیت های علمی و تبلیغی 50 نفر از طلاب نمایندگی که در جهت نشر و گسترش سیره و معارف رضوی دارای آثار علمی  از جمله پایان نامه، مقاله و هنری بوده و فعالیت تبلیغی گسترده در جمع زائرین غیر ایرانی و همچنین فضای مجازی داشته اند طی مراسمی با حضور مسئولین آستان قدس رضوی تجلیل و قدردانی خواهد شد.

 

فراخوان خاطرنویسی زیارت و دلنوشته به امام رضا علیه الاسلام

معاونت فرهنگی تربیتی نمایندگی خراسان همزمان با دهه کرامت، مسابقه خاطره نویسی زیارت و دلنوشته به امام رضا علیه السلام را برگزار می نماید عموم طلاب و خانواده های آنان می توانند خاطرات و دلنوشته های خود را با موضوع زیارت و امام رضا علیه السلام تا روز سه شنبه 1تیرماه به معاونت فرهنگی تربیتی ارسال نمایند.

 

ویژه برنامه های مدرسه قرآن و حدیث مجتمع آموزش عالی برادران نمایندگی

1.نشست بررسی نقش زنان در تبیین ولایت در روز یک شنبه 23 خرداد ساعت 13 با سخنرانی حجه الاسلام قادری؛ 2. نشست تبیین رضایتمندی از زندگی به سبک رضوی در روز یک شنبه 30 خرداد ساعت 13 با سخنرانی مدیر مدرسع عالی قرآن و حدیث؛ 3. کرسی مجازی تلاوت قرآن کریم در روز سه شنبه 1 تیرماه ساعت 13 با حضور قاری بین المللی و نفر اول جشنواره قرآنی و حدیثی المصطفی (ص) از کشور عراق و 4. وبینار بررسی آداب مناظره در سیره حضرت رضا علیه السلام در روز سه شنبه 1 تیرماه ساعت 13:15 با سخنرانی حجه الاسلام پوراسکندری از مهمترین برنامه های مدرسه قرآن و حدیث مجتمع برادران نمایندگی خراسان در دهه کرامت می باشد.

همچنین برگزاری جشنواره تبلیغ مجازی با موضوع دهه کرامت، بازدید از منازل طلاب ، فضاسازی محیطی مدرسه و انتشار محتوای های روزانه در فضای مجازی و کانال مدرسه از دیگر ویژه برنامه های این مدرسه می باشد. 

 

شایان ذکر است تشرف دسته جمعی پرسنل و هیئت علمی نمایندگی به محضر حضرت رضا علیه السلام، شب شعر ملل، جشنهای ولادت در خوابگاه ها و مجتمع مسکونی، اجرای طرح زیارت نیابتی ملل، ویژه برنامه های متنوع تشکل های فرهنگی از ملیت های مختلف، تولید کلیپ و محتواهای معارف رضوی در فضای مجازی و فضاسازی محیطی از دیگر برنامه های نمایندگی در دهه کرامت می باشد.

 


خروج


جشن های ملیتی دهه ولایت در حرم مطهر رضوی برگزار شد

شنبه 9 مرداد 1400
مشاهده
پیام غدیر، حکمرانی حکومت شایستگان است

پنج شنبه 7 مرداد 1400
مشاهده
همایش " بانوان ولایی" به همت مجتمع آموزش عالی خواهران برگزار شد

چهارشنبه 6 مرداد 1400
مشاهده
کارگاه آموزشی دو روزه «آینده‌پژوهی تبلیغ جهانی دین»

دوشنبه 4 مرداد 1400
مشاهده
همکاری جامعه المصطفی خراسان با هشتمین کنگره بین المللی اربعین

يکشنبه 3 مرداد 1400
مشاهده
آن روحانی در دعوت مردم موفق است که به دین عمل کند

شنبه 19 تير 1400
مشاهده
پیش نشست اولین کنفرانس بین المللی "تبلیغ جهانی دین، فرصت ها، چالش ها"

شنبه 19 تير 1400
مشاهده
شناخت و بهره‌مندی به موقع از فرصت‌ها کلید سعادت است

چهارشنبه 16 تير 1400
مشاهده
اولین کنفرانس بین المللی«تبلیغ جهانی دین، فرصت‌ها، چالش‌ها و تجارب»

چهارشنبه 16 تير 1400
مشاهده
مدیر رادیو سراسری زیارت با رئیس المصطفی ص خراسان دیدار کرد

شنبه 12 تير 1400
مشاهده
ببینید| آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد، دکتری، سطوح 3و4 در حال برگزاری است

پنج شنبه 10 تير 1400
مشاهده
نخستین جلسه از سلسله جلسات «وعـظ و تـذکار»

چهارشنبه 9 تير 1400
مشاهده
مدارس پیوسته المصطفی ص از مهمترین دستاوردهای راهبرد بومی سازی است

سه شنبه 8 تير 1400
مشاهده
مشکل غرب با ایران جلوگیری از ایجاد تمدن اسلامی است نه انرژی هسته ای!

سه شنبه 8 تير 1400
مشاهده
رئیس جامعه المصطفی ص خراسان با آیت الله علوی گرگانی دیدار کرد

سه شنبه 8 تير 1400
مشاهده
جامعة المصطفی
جامعة المصطفی

مشهد،خیابان امام خمینی
امام خمینی35
جامعه المصطفی العالمیه

شبکه سروش شبکه ایتا نرم افزار ارتباطی خراسان
2020 © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به جامعة المصطفی العالمیه می باشد