پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > استقامت، صبر و وفاداری از جمله صفات بارز سپهسالار لشگر امام حسین علیه السلام


 تاریخ: چهارشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٨      ساعت: ١٤:٣٥        شماره خبر: ١٠٤٠٥٤         نسخه چاپی 

 

معاون آموزشی جامعة المصطفی(ص) خراسان:

استقامت، صبر و وفاداری از جمله صفات بارز سپهسالار لشگر امام حسین علیه السلام

 

 

به مناسبت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و یاران باوفای ایشان، مراسم عزاداری توسط طلاب خواهر جامعةالمصطفی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه خراسان به مناسبت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و یاران باوفای ایشان، مراسم عزاداری در خوابگاه خواهران این مجتمع برگزار شد.

گفتنی است این مراسم بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قادری آغاز شد.

معاون آموزشی جامعةالمصطفی خراسان در این مراسم به بیان ویژگی های حضرت ابوالفضل العباس پرداخت و وفاداری و عمل گرایی را از بارزترین ویژگی های آن حضرت دانست که ما نیز به این ویژگی ها برای یاری رساندن به امام زمانمان نیازمندیم. وی ضمن شرح و توصیف سه مقوله استقامت، صبر و وفاداری این ویژگی ها را از جمله صفاتی معرفی کرد که انسان را به عمل گرایی می رساند.

در ادامه مراسم، طلاب از ملیت های مختلف به عزاداری و نوحه سرایی پرداختند و در پایان طلاب برای عرض تسلیت به ساحت مقدس امام علی بن موسی الرضا علیه السلام، راهی حرم مطهر آن امام همام شدند.

گزارش تصویری:

 


خروج