پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی
صفحه نخست > معاونت ها و ادارات > معاونت فرهنگی و تربیتی


 تاریخ: سه شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٩      ساعت: ١٤:٥٥        شماره خبر: ١١٦٠٨١         نسخه چاپی 

 

مراسم اختتامیه بیست ششمین جشنواره بین المللی قرآن حدیث جامعه المصطفی، برگزار شد

 

 اختتامیه بیست ششمین جشنواره بین المللی قرآنی و حدیثی  المصطفی ص برگزار شد. این رویداد از لحاظ تعداد مخاطب و تنوع ملیتی یکی از رویدادهای مهم قرآنی در جهان اسلام است.

 به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی ص العالمیه_نمایندگی خراسان، در این رویداد بین المللی، قاریان، انجمن های قرآنی و حافظان قرآنی خواهر و برادر المصطفی ص خراسان توانستند بالاترین رتبه های این جشنواره را کسب کنند.

نمایندگی خراسان با توجه به تعداد شرکت کنندگان، راه یافتگان به مراحل نیمه نهایی ونهایی ونیز کسب رتبه، جایگاه قابل توجهی را کسب، و با ۱۷ رتبه برتر در بخش‌های مختلف، بیش از 40 درصد از رتبه ها وجوایز این جشنواره بین المللی  را به خود اختصاص داد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا صالح رئیس المصطفی ص خراسان اظهار داشت: امروز نمایندگی المصطفی ص در خراسان از ظرفیت های بزرگ قرآنی برخوردار است و می‌توان گفت یکی از قطب های قرآنی مهم جامعه المصطفی ص العالمیه می باشد.

شایان ذکر است این مراسم درقم به صورت حضوری، محدود و با رعایت دستور العمل های بهداشتی و نیز به صورت مجازی در سایر نمایندگی های المصطفی ص برگزارگردید.

 

 

 

 


خروج