پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی
صفحه نخست > معاونت ها و ادارات > معاونت فرهنگی و تربیتی


 تاریخ: شنبه ٢١ تير ١٣٩٩      ساعت: ٠٩:٣٩        شماره خبر: ١١٢٦٧٧         نسخه چاپی 

 

جامعه المصطفی خراسان برگزار میکند؛

طرح سیر مطالعاتی غیر حضوری "نــــــــــــــــــــــور" برگزار می شود

 

معاونت فرهنگی تربیتی جامعه المصطفی خراسان با همکاری و مشارکت معاونت پژوهشی این نمایندگی، با هدف ارتقاء سطح دانش طلاب در زمینه تفسیر قرآن کریم و بهره مندی از اوقات فراغت تابستانی، طرح سیر مطالعاتی غیر حضوری"نور" را ارائه می نماید.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه_نمایندگی خراسان، حجت الاسلام والمسلمین سید قاسم حسینی مزینانی معاون فرهنگی تربیتی جامعه المصطفی خراسان ضمن بیان اینکه این طرح ویژه طلاب مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری، در دو بخش خواهران و برادران در حال اجرا می باشد اظهار داشت: شرکت کنندگان در این طرح می توانند علاوه بر دریافت جوایز نقدی، از تطبیق نمرات آزمون پایانی با واحد درسی تفسیر موضوعی استفاده نمایند.

وی اظهار داشت: علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و شرکت در این طرح مشخصات کامل فردی،کد و مقطع تحصیلی، مدرسه و شماره تماس خود را به یکی از آیدی های ( http://sapp.ir/h.khaafy  ویژه برادران؛ یا  http://sapp.ir/at_tasnim ویژه خواهران ) در پیام رسان سروش ارسال نمایند.

وی در خصوص روش اجرای این طرح بیان نمود: طلاب بعد از ثبت نام از طریق لینک های اعلام شده، در گروه سیر مطالعاتی نور در پیام رسان سروش عضویت داده خواهند شد، و از این طریق منابع را دریافت و در مسابقات شرکت خواهند نمود.

وی در تبیین شیوه آزمون و مقدار امتیازات هر بخش تشریح کرد: تکمیل پرسشنامه تستی و تشریحی شامل 50 امتیاز و بخش ارائه تلخیص محتوا نیز شامل 50 امتیاز می باشد، و از جمله شرایط تلخیص اینکه باید مقدار صفحات بین 3 تا 5 صفحه A4 و ترجیحا بصورت تایپی و منظم باشد.


 


خروج