پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی
صفحه نخست > معاونت ها و ادارات > معاونت فرهنگی و تربیتی


 تاریخ: دوشنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٩      ساعت: ١٢:٢٧        شماره خبر: ١١١٣٤٠         نسخه چاپی 

 

در هر نفس، نگران نفس های شماییم!

تولید شیلد بیمارستانی توسط خواهران طلبه المصطفی خراسان

 

به گزارش روابط عمومی نمایندگی جامعه المصطفی در خراسان، در ادامه فعالیت های نمایندگی خراسان در مبارزه با ویروس کرونا، خواهران طلبه این نمایندگی در اقدامی جهادی با تولید شیلدهای بیمارستانی در کنار مدافعان سلامت و کادر درمان بیمارستان ها برای مقابله با این ویروس منحوس تلاش می‌کنند.

خواهران این گروه جهادی 40 نفره از ملیت های افغانستان، پاکستان، هندوستان، آذربایجان و ترکیه تاکنون 1000 شیلد تولید نموده اند و جهت توزیع در بیمارستانها تحویل مراکز درمانی مشهد شده است.

این دومین گروه جهادی از طلاب جامعه المصطفی خراسان است که در تولید تجهیزات بیمارستانی اقدامات خود را آغاز نموده و پیش از این، گروه جهادی از برادران طلبه با تولید 2 هزار شیلد و پاپوش بیمارستانی فعالیت خود را آغاز نموده بود.

اقدامات این گروه ها با عنوان پویش ابناء المصطفی تا پایان ریشه کنی ویروس کرونا با تولید و بسته بندی مواد ضدعفونی و ماسک  ادامه خواهد یافت.

 

 


خروج