قال رسول الله (ص): ان لقتل الحسين (ع) حرارة فى قلوب المؤمنين لا تبرد ابدا. پيامبراكرم (ص) فرمود: براى شهادت حسين (ع)، حرارت و گرمايى در دل‌هاى مؤمنان است كه هرگز سرد و خاموش نمى‏شود. (جامع احاديث الشيعه، ج 12، ص556) ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش تسلیت باد.


برگزاری اختتامیه نوزدهمین جشنواره بین المللی شیخ طوسی در مشهد
نوزدهمین جشنواره بین المللی شیخ طوسی با حضور و سخنرانی حضرات آیات اعرافی و رئیسی صبح پنجشنبه 28 بهمن در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد.
 ١٤:١٩ - يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
شهردار مشهد:
شیخ طوسی اجتهادی نو در حوزه دین پدید آورد
آنچه سایرین در حوزه استنباطات فقهی تا قبل از شیخ طوسی یافته‌اند این بود که علمای تشیع صرفا از آیات و روایات برای استنباط احکام مدد می جستند اما شیخ طوسی از رسول باطنی یعنی عقل مدد جست و اجتهادی نو در حوزه دین به ارمغان آورد.
 ١٤:٥٦ - شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو مجلس خبرگان رهبری:
جهان غرب به اسم آزادی به زن خیانت می‌کند
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: این که غربی ها از حقوق زنان دم می زنند، در حالی است که اتفاقا زن اروپایی حقی ندارد و بیچاره است؛ تا جوان است، به خاطر هوس به او توجه می کنند و وقتی پیر می شود به او توجهی ندارند و این بدترین خیانت به وجود زن است که با شعار حمایت از زن انجام می شود.
 ١٤:٤٩ - پنج شنبه ٧ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مجتمع آموزش عالی مشهد:
تروریست ها تربیت شده استکبار هستند
حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر با اشاره به توطئه های استکبار برای نسبت دادن اتفاقات تروریستی به مسلمانان، آن را بدترین اتفاق ممکن دانست و گفت: زمانی که از یازده سپتامبر سخن گفته می شد، ما متوجه نمی شدیم که طراحی آن ها چیست و چطور می خواهند مسلمانان را نماد تروریسم معرفی کنند اما امروز می بینیم مسلمانانی درست کرده اند که تروریست ترین افراد هستند.
 ١٣:٤٩ - پنج شنبه ٧ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر علمی همایش «اسلام و جاهلیت مدرن؛ چالش ها و بایسته ها»:
جاهلیت امروز لباس علم و دانش بر تن کرده است
حجت الاسلام دکتر اخلاقی گفت: امروز جاهلیت لباس علم و دانش به تن کرده و به عبارت دیگر با پنیه سر می بُرد البته امروز هر دو نوع جاهلیت در دنیا وجود دارد و جاهلیت اولی و تفکر سلفی داعش و گروه های تکفیری در سوریه و عراق همان جاهلیت به شیوه قدیم است که در کنار جاهلیت مدرن وجود دارد.
 ١٣:٠٢ - پنج شنبه ٧ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت جامعةالمصطفی مشهد ؛
همایش علمی «اسلام و جاهلیت مدرن؛ چالش ها و بایسته ها» در مشهد برگزار شد
همایش علمی «اسلام و جاهلیت مدرن؛ چالش ها و بایسته ها»، از سری همایش های برنامه ریزی شده تحت عنوان «مشهد 2017» در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.
 ١٢:١٢ - پنج شنبه ٧ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری محفل قرآنی پژوهشی در مدرسه تحصیلات تکمیلی مجتمع آموزش عالی مشهد
محفلی قرآنی پژوهشی با حضور طلابغیرایرانی مقاطع ارشد ودکترا، یکشنبه 28 آذر پس از اقامه نماز ظهر، در محل نماز خانه مدرسه تحصیلات تکمیلی مجتمع آموزش عالی مشهد برگزار شد.
 ٠٩:٣٢ - پنج شنبه ٢ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون پژوهش جامعةالمصطفی مشهد:
رشد کمی برون دادهای پژوهشی مطلوب دغدغه اصلی ما است
وضعیت پژوهشی المصطفی از لحاظ برون دادهای پژوهشی استاندارد باید به سطح مطلوب برسد.
 ١٤:٥٢ - يکشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با روز پژوهش؛
مرکز بین‌المللی ترجمه و نشر المصطفی در مشهد افتتاح شد
همزمان با روز پژوهش نمایندگی مرکز بین‌المللی ترجمه و نشر المصطفی ظهر امروز با حضور آیت الله مروارید و جمعی از مسئولان عالی رتبه و پژوهشی جامعةالمصطفی در مشهد افتتاح شد.
 ١٨:١٤ - پنج شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با روز پژوهش؛
مرکز بین المللی ترجمه و نشر جامعة المصطفی (ص) مشهد افتتاح می گردد
همزمان با روز پژوهش، مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی (ص) مشهد واقع در بلوار شهید مدرس، بین مدرس 3 و 5 پنجشنبه 25 آذر، ساعت 12 با حضور حجةالاسلام والمسلمین محمدحسین مهدوی مهر رئیس مجتمع آموزش عالی مشهد برگزار می گردد.
 ٠٩:٤٨ - چهارشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>