قال رسول الله (ص): ان لقتل الحسين (ع) حرارة فى قلوب المؤمنين لا تبرد ابدا. پيامبراكرم (ص) فرمود: براى شهادت حسين (ع)، حرارت و گرمايى در دل‌هاى مؤمنان است كه هرگز سرد و خاموش نمى‏شود. (جامع احاديث الشيعه، ج 12، ص556) ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش تسلیت باد.
صفحه اصلی مجتمع آموزش عالی مشهد مقدس

مجتمع آموزش عالی مشهد مقدس:

مجتمع آموزش عالي مشهد مقدس در سال 1380 فعاليت خود را آغاز كردو در حال حاضر 2500 طلبه از 40 كشور جهان مشغول به تحصيل مي‌باشند.اين مجتمع توانسته است تاكنون تعداد زیادی از شيفتگان علوم و معارف الهي از سراسر گيتي را در رشته‌هاي مختلف علوم اسلامي پذيرش نمايد. همچنين با راه‌اندازي 24 رشته در سطوح مختلف كارشناسي، ارشد و دكتري و سطح 4 حوزه مسير رشد و بالندگي خود را طي كند.

مجتمع از معاونت های

 آموزش،

پژوهش،

فرهنگي تربيتي،

اداري مالي،

مدیریت ارتباطات و بین الملل،

مدیریت امور طلاب و خانواده ها،

مدرسه تخصصی خواهران،

مرکز آموزش زبان و معارف اسلامی،

اداره آموزش های کوتاه مدت،

اداره توسعه منابع انسانی

و اداره توسعه و فناوری.
 

تشكيل شده است

مجتمع داراي 20 گروه علمي تربیتی در بخش برادران و خواهران به صورت مجزا شامل: علوم قرآن و حدیث، علوم تربیتی، فلسفه و کلام اسلامی، اخلاق و تربیت اسلامی، فقه و معارف اسلامی، معارف اسلامی، علوم حدیث، معارف اسلامی و حقوق، زبان و ادبیات فارسی و دروس عمومیفعاليت دارند و در بعد آموزشي و تربيتي دانش‌پژوهان را ياري مي نمايند. گروه­هاي علمي مجتمع با حضور 14 عضو هيئت علمي و 220 استاد اركان اصلي امر تعليم و تربيت طلاب محسوب مي شوند.