جامعة المصطفی العالمیة
جامعة المصطفی العالمیة
جامعة المصطفی العالمیة
پنج شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٩
Slide thumbnail

 • مشهد ميزبان اجلاسيه هم انديشي معاونين آموزش مراكز و نمايندگي داخل كشور جامعه المصطفي ص
  اجلاسيه هم انديشي معاونين آموزشي جامعه المصطفي با حضور مديران كل معاونت آموزش ستاد مركزي و معاونين آموزش مراكز و نمايندگي هاي داخل كشور جامعه المصطفي العالميه به ميزباني نمايندگي خراسان برگزار گرديد.

 • حضرت زهرا(س) رسالت پیامبر را زنده نگه داشت
  امام جمعه مشهد گفت: حضرت زهرا(س) با اقدامات خود بُعد سوم رسالت پیامبر(ص) را که تشکیل جامعه، تاسیس امت، رهبری اجتماعی و مدیریت آن بود زنده نگه داشت.

 • امروزه با الگوگیری از انقلاب اسلامی، مراسم سوگواری ایام فاطمیه در سراسر جهان اسلام در حال برگزاری است
  حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا صالح اظهار داشت: یکی از آثار انقلاب اسلامی ایران در سال‌های پس از انقلاب این بوده که نسبت به اقامه مجالس ویژه حضرت زهرا توجه ویژه‌ای شده است. که امروزه با الگوگیری از انقلاب اسلامی ایران در سراسر جهان اسلام دهه های ایام فاطمیه در حال برگزاری است.

 • جامعه المصطفی العالميه تنها نهاد متولی تعليم و تربيت طلاب غير ايرانی در كشور است
  رئيس جامعه المصطفی العالميه خراسان در نشست مشترك با مسئولان دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) بيان كرد: بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی جامعه المصطفی العالميه تنها نهاد متولی تعليم و تربيت طلاب غير ايرانی در كشور است كه ميزبان 60 هزار طلبه از 120 كشور است.

 • یکی از ارزشهای برجسته در حیات حضرت زهرا س انگیزه الهی و اخلاص است
  خداوند درتوصیف سیره حضرت فاطمه زهرا در قرآن به این موضوع مهم یعنی انگیزه خالص الهی آن بزرگوار اشاره می فرماید و شاخصه های عمل خالص را می توان از این آیات استخراج کرد.

 • جامعه المصطفی ص خراسان و آستان قدس رضوی تفاهم نامه همکاری امضا کردند
  حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا صالح رئیس جامعه المصطفی ص العالمیه خراسان و حجت الاسلام والمسلمین حجت گنابادی نژاد معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی، روز چهار شنبه 10 دی ماه در ضمینه­های تبلیغی، فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 • علمای ربّانی به دلیل جایگاه علمی و معنوی خود نقش موثری در دریافت تعالیم الهی وهدایت جوامع بشری دارند
  مراسم بزرگداشت چهلمین روز رحلت مولانا دکتر کَلبِ صادق، عالم برجسته کشور هندوستان با حضور فعالان فرهنگی و تبلیغی داخلی و شبه قاره هند و پاکستان توسط جامعه المصطفی العالمیه خراسان در حرم مطهر آقا علی بن موسی الرضا ع برگزار شد.

 • اندیشه جهانی شهید سلیمانی یک الگوی کامل است
  حجت الاسلام و المسلمین صالح با بیان اینکه نگاه جهانی در گسترش تعالیم اسلامی، زمینه ساز ظهور خواهد بود، گفت: نگاه فراجغرافیایی و جهانی شهید سردار سلیمانی در جامعة المصطفی یک الگوی کامل است.

 • «لوح تلاش و خدمت جهادی» به کارکنان جهادی المصطفی خراسان اهدا شد
  در سالروز شهادت سردار دل­ها شهید حاج قاسم سلیمانی و ارج نهادن به تلاش و کار جهادی و روحیه انقلابی، از زحمات مجدّانه و خدمات صادقانه و بی­‌دریغ تعدادی از کارکنان تمام وقت و خدمات پشتیبانی المصطفی خراسان قدردانی شد.

 • بازنشر درس اخلاق آیت الله مصباح یزدی در جمع طلاب المصطفی خراسان
  در پی درگذشت عالم وارسته، حضرت آیت الله مصباح یزدی، درس اخلاق این عالم وارسته که در ششم آذرماه 1398 در المصطفی خراسان برگزار شد، باز نشر داده شد.

جامعة المصطفی
جامعة المصطفی

مشهد،خیابان امام خمینی،امام خمینی35 جامعه المصطفی العالمیه

شبکه سروش شبکه ایتا نرم افزار ارتباطی خراسان
2020 © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به جامعة المصطفی العالمیه می باشد