پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > برگزاری مرحله نیمه نهایی مسابقات شفاهی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و حدیث جامعةالمصطفی(ص)


  چاپ        ارسال به دوست

اداره فرهنگی تربیتی مدرسه عالی خواهران:

برگزاری مرحله نیمه نهایی مسابقات شفاهی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و حدیث جامعةالمصطفی(ص)

 

مرحله نیمه نهایی مسابقات شفاهی بیستمین و پنجمین جشنواره قرآن و حدیث جامعةالمصطفی(ص)، با حضور بانوان طلبه از ملیتهای مختلف، دوم و سوم دی ماه در مدرسه عالی خواهران برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی نمایندگی جامعه المصطفی العالمیه در خراسان، در مرحله نیمه نهایی رشته ترتیل، تعداد 19 نفر و در رشته حفظ،، اعم از حفظ کل؛ حفظ پانزده جزء؛ حفظ سور، منتخب تعداد 25 نفر از ملیتهای نیجریه؛ آذربایجان؛ سنگاپور؛ هندوستان؛ پاکستان؛ افغانستان، شرکت و به رقابت با یکدیگر پرداختند.

شایان ذکر است این مرحله از مسابقات با حضور ناظر بین المللی جشنواره و هادی حفظ در مدرسه عالی خواهران برگزار گردید، و نیز داوری مسابقات بصورت متمرکز در ستاد برگزاری جشنواره بین المللی قرآن و حدیث قم، با مشاهده فیلم شرکت کنندگان توسط داوران صورت خواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است؛ اداره فرهنگی تربیتی مدرسه عالی خواهران، جهت افزایش کمی مسابقات، کلاسهای تکمیلی با اساتید برجسته قرآنی کشوری جهت متسابقین برگزار نموده است؛ گفتنی است بنا به اعلام نظر ناظران در این جشنواره، سطح شرکت کنندگان، در رقابت های ترتیل، در مدرسه عالی خواهران، نسبت به سال گذشته رشد مطلوبی داشته است.

گفتنی است؛ مرحله نهایی مسابقات، بصورت حضوری در قم برگزار می گردد. و اعلام نتایج و اختتامیه جشنواره در دهه فجر خواهد بود.

 


١٥:٣٩ - چهارشنبه ٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩٤٤٢    /    تعداد نمایش : ٣٥٨خروج