پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > طنين فرياد اتحاد مسلمانان در مدرسه علميه عالي نواب


  چاپ        ارسال به دوست

واكنش المصطفائیان و روحانيان مشهد به جنايات آل سعود؛

طنين فرياد اتحاد مسلمانان در مدرسه علميه عالي نواب

به گزارش روابط عمومي جامعه المصطفی مشهد، علما، فضلا، مديران، اساتيد، المصطفائیان و طلاب حوزه علميه مشهد با شركت در تجمع اعتراض آميزي، تجاوز نظامي عربستان و كشتار وحشيانه مردم مظلوم و بي‌دفاع يمن توسط رژيم آل سعود به نيابت از استكبار جهاني به سركردگي آمريكاي جنايتكار و رژيم صهيونيستي را محكوم كردند.

شركت كنندگان در اين تجمع با در دست داشتن پلاكاردهايي و با سردادن شعارهايي چون«مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر اسرائيل»، «اي قاتل سعودي مرگت باد، مرگت باد»، «سعودي جنايت مي كند، آمريكا حمايت مي كند»، «انصارالله پيروز است، آل سعود نابود است»، «رژيم آل سعود، مجري امر يهود»، «يا ايهاالمسلمون اتحدوا، اتحدوا» و ... انزجار خود را از جنايات وحشيانه و وقيحانه كشتار مسلمانان و كودكان و زنان بي‌گناه يمن توسط رژيم آل سعود به گوش جهانيان رساندند و اين اقدام را محكوم كردند.

در ابتداي اين تجمع يكي از مداحان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) به مديحه سرايي در رساي حضرت امام محمد باقر(ع) پيشواي پنجم شيعيان پرداخت و سپس حجت الاسلام و المسلمين فرزانه، امام جمعه موقت مشهد و رئيس دانشگاه علوم اسلامي رضوي به عنوان سخنران اين برنامه، با اشاره به جنايات آل سعود، خواستار حمايت مسلمانان از مردم مظلوم يمن شد.

قرائت بيانيه  پايان بخش برنامه هاي تجمع اعتراض آميز طلاب و روحانيون مشهد مقدس بود.

در اين بيانيه آمده است: تجاوز آشكار نظامي و كشتار وحشيانه مردم مظلوم و بي‌دفاع يمن توسط رژيم منفور آل سعود حكايت از نسل كشي گسترده به نيابت از استكبار جهاني به سركردگي آمريكاي جنايتكار و سردمداران غرب دارد و امروز آل سعود بيش از هرزمان ديگري نزد كشورهاي جهان بويژه مسلمانان آزاده دنيا منفور و مغضوب خواهد شد.

دربخش ديگري از اين بيانه با اشاره به سكوت مجامع بين المللي مدعي دفاع از حقوق بشر در قبال جنايات آل سعود، آمده است: علي رغم حجم گسترده وحشيانه و وقيحانه كشتار مسلمانان و كودكان و زنان بي‌گناه يمن شاهد سكوت شوراي امنيت سازمان ملل و ديگر مجامع حقوقي در دنيا هستيم، در حالي كه شوراي امنيت بر اساس وظيفه قانوني و انساني خود مي‌بايست مانع تعرضات وحشيانه آل سعود و استكبار جهاني شود و متجاوزان تروريست را محكوم نمايد؛ مردم بي پناه يمن را مورد تحريم قرار داده تا نتوانند اقدام به تهيه سلاح ومهمات نمايند و از جان و ناموس خود دفاع نمايند، اما غافل از آن‌كه دست خداوند يار و ياور محرومان و مستضعفان جهان است و نتيجه اين تجاوزات چيزي جز مقاومت نيروهاي مردمي و شكست مفتضحانه متجاوزان را در بر نخواهد داشت و كشور يمن به باتلاق رژيم آل سعود تبديل خواهد شد.


١٢:٣٢ - دوشنبه ٣١ فروردين ١٣٩٤    /    شماره : ٦١٣٥٢    /    تعداد نمایش : ٤٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج