پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > بسترهای آموزش و اعزام مبلغ به صورت تخصصی فراهم می شود


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار مدیر ارتباطات و بین ملل نمایندگی المصطفی خراسان با مدیر کل تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی استان مطرح شد؛

بسترهای آموزش و اعزام مبلغ به صورت تخصصی فراهم می شود

در نشست بین مدیر ارتباطات و بین ملل نمایندگی المصطفی در خراسان با مدیر کل تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، بسترهای آموزش و اعزام مبلغ به صورت تخصصی، مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی جامعه المصطفی العالمیه در خراسان، در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین عباس یوسف نژاد مدیر ارتباطات و امور بین الملل این نمایندگی گفت: المصطفی بر موضوع تربیت مبلغ تمرکز دارد و اقدامات شایسته ای در این خصوص طراحی و اجرا نموده است و لازم است نهاد های اعزام مبلغ با ایجاد زیرساخت ها و حمایت های لازم توجه ویژه ای به اعزام مبلغان داشته باشند.

وی در خصوص توانایی این نمایندگی در حوزه تبلیغ و تعداد طلاب آموزش دیده این سازمان عنوان کرد: ما در حال حاضر از 46 ملیت مختلف بیش از 2000 مبلغ آموزش دیده داریم.

مدیر ارتباطات و بین الملل نمایندگی المصطفی خراسان گفت: در حوزه آموزش طلاب باید طلبه ها را به سمت تبلیغ تخصصی هدایت کنیم و بر اساس استعدادها و نیازهای منطقه ای آموزش ها صورت پذیرد که بحمدالله در سند جامع تبلیغ المصطفی این مهم پیش بینی شده است.

حجت الاسلام یوسف نژاد اظهار داشت: نسبت به اعزم های تبلیغی داخل ایران  ما به عنوان نمایندگی  المصطفی، آمادگی همکاری با سازمان تبلیغات استان خراسان را داریم.

همچنین در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین محمد علی حسینی ذهانی مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی اظهار داشت: نیاز هست که با همکاری دو سازمان به بهترین شکل ممکن حوزه تبلیغ تقویت شود و باید از فرد طلبه سوال بشود که علاقه مندی شما در کدام یک از حوزه های تبلیغی است.

وی اظهار داشت: امیدواریم به فضل الهی نتیجه فعالیت و همکاری دو سازمان با همدیگر، پیشرفت طلبه ها و پیشرفت کلمه توحید باشد ودستاوردی باشد به ارواح طیبه شهدا.

در این جلسه در خصوص همکاری های دو جانبه در آموزش های تبلیغی و اعزام مبلغ تبادل نظر و توافقات لازم صورت پذیرفت.


٠٨:٣١ - جمعه ٤ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١١٠٠٦٦    /    تعداد نمایش : ٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج