پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > رئیس اداره اوقاف و امور خیریه استان خراسان با رئیس نمایندگی المصطفی دیدار کرد


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه استان خراسان با رئیس نمایندگی المصطفی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی نمایندگی جامعة المصطفی العالمیه در خراسان، پنج شنبه گذشته رئیس اداره اوقاف و امور خیریه استان، با رئیس نمایندگی المصطفی در خراسان دیدار و در خصوص گسترش همکاری های بین دو سازمان تبادل نظر و گفتگو کردند.

در این دیدار که با حضور مدیران و معاونان مربوطه همراه بود رئیس نمایندگی المصطفی در خراسان حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا صالح ضمن معرفی و شرحی بر فعالیت های فرهنگی آموزشی و پژوهشی این نمایندگی، به تبیین وضعیت ساختمان ها و امکانات موجود در نمایندگی خراسان پرداخت و راه کار هایی جهت افزایش تعامل بین دوسازمان ارائه کرد.

همچنین در این دیدار رئیس اداره اوقاف و امور خیریه استان خراسان حجت الاسلام والمسلمین محمد احمد زاده قناد، ضمن بیان این نکته که بالغ بر 90 درصد از موقوفات به طور مشخص توسط واقف تعریف کاربری شده است و الباقی نیز شامل بقاع متبرکه می باشند، در خصوص گسترش همکاری فی مابین، مشارکت طلاب بین المللی المصطفی در برنامه های سبک زندگی اسلامی که در بقاع برگزار می شود و دعوت از قاریان بین المللی در محافل قرآنی اداره اوقاف را به عنوان پیشنهاد ارائه نمود.

وی بیان داشت: اداره اوقاف کتب ارزشمندی در مسائل دینی دارد که این کتب را تقدیم کتابخانه های المصطفی خواهد کرد و نیز در خصوص تخفیف هزینه های درمان و اسکان میتوانیم تعاملات مناسبی با جامعة المصطفی داشته باشیم.


٠٩:٢٥ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩٨٥٢    /    تعداد نمایش : ٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج