پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > دیدار رئیس جامعةالمصطفی و تولیت آستان قدس رضوی(ع)


 تاریخ: شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨      ساعت: ١٢:٠٣        شماره خبر: ١٠٣٥٠٨         نسخه چاپي 

 

دیدار رئیس جامعةالمصطفی و تولیت آستان قدس رضوی(ع)

 


به گزارش روابط عمومی جامعةالمصطفی خراسان، حجةالاسلام و المسلمین عباسی رئیس جامعةالمصطفی العالمیه و حجةالاسلام و المسلمین صالح رئیس جامعةالمصطفی خراسان با تولیت آستان قدس رضوی صبح شنبه 26 مرداد در خصوص توسعه همکاری های فی مابین در حوزه های مختلف علمی، آموزشی و فرهنگی دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار حجةالاسلام و المسلمین دکتر عباسی پس از ارائه گزارشی از فعالیت های علمی، آموزشی و تربیتی جامعةالمصطفی در عرصه بین الملل و داخل ایران و معرفی حجةالاسلام و المسلمین صالح رئیس جدید نمایندگی جامعةالمصطفی در خراسان، به بیان ظرفیت ها و برنامه های این نمایندگی پرداختند.

رئیس جامعةالمصطفی العالمیه درخصوص تقویت هویت حوزوی المصطفی اظهارداشت؛ رسمی سازی نظام سطوح حوزوی در کنار برنامه های جدید متناسب با نیازهای بین المللی از برنامه های جامعةالمصطفی بوده است.

ایشان با تاکید بر ظرفیت های متنوع و گسترده تعامل و ارتباط جامعة المصطفی و آستان قدس، اظهارداشت: ماهیت بین المللی، جاذبه های معنوی و فعالیت های علمی، فرهنگی آستان قدس از جمله ظرفیت هایی است که می تواند زمینه سازاقدامات و ایجاد چارچوب های همکاری مشترک در عرصه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دو مجموعه باشد

وی با اشاره به ظرفیت زائران بین المللی عنوان کرد: همکاری های آموزشی برای بهره مندی از ظرفیت زائران بین المللی در جهت پیشبرد اهداف مشترک می تواند یکی از چارچوب ها و زمینه های تعامل و همکاری هدفمند دو سازمان باشد

حجةالاسلام و المسلمین مروی نیز ضمن ابراز خرسندی از اقدامات و فعالیت های ارزشمند جامعةالمصطفی در عرصه های جهانی، بر تحکیم و تقویت روابط فی مابین و هم افزایی و بهره مندی از توانایی ها، ظرفیت ها، تخصص ها و امکانات طرفین تاکید نمودند.


خروج