پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > اختتامیه کنفرانس بین المللی " دین، معنویت و کیفیت زندگی "


 تاریخ: سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨      ساعت: ١٤:٠٩        شماره خبر: ١٠٢٧٩٨         نسخه چاپي 

 

اختتامیه کنفرانس بین المللی " دین، معنویت و کیفیت زندگی "

جامعه المصطفی العالمیه مشهد برگزار می کند:

 


 به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه مشهد مراسم اختتامیه کنفرانس بین المللی دین معنویت و کیفیت زندگی توسط معاونت پژوهش جامعة المصطفی العالمیه مشهد برگزار می گردد.

 دبیر علمی کنفرانس، حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد رقوی اظهار داشت: این کنفرانس با هدف ارتقاء سطح علمی طلاب المصطفی در روز  پنجشنبه 27 تیر ماه در مجتمع فرهنگی اقامتی آفتاب ولایت برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: محور های این همایش سه محور دین، معنویت، کیفیت زندگی است.

حجت الاسلام و المسلمین جواد رقوی با اشاره به محورهای کلی همایش در سه حوزه دین، معنویت، کیفیت زندگی بیان نمود: از جمله عناوین در محور دین ریز موضوعاتی چون؛ ماهیت دین و معنویت، دین، نظم و امنیت، روانشناسی دین،  در محور معنویت ریز موضوعاتی چون؛ اثر معنویت بر سلامت فردی اجتماعی جامعه، معنویت تفریح و تفرج و نیز در محور کیفیت زندگی ریز موضوعاتی چون؛ سبک زندگی، رابطه نظم و امنیت با سبک زندگی اسلامی،  جایگاه تفرجگاه ها در سبک زندگی اسلامی، از مهمترین محورهای این کنفرانس می باشند.

وی در ادامه گفت: این کنفرانس با ریاست حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین مهدوی مهر  و عضویت 30 نفر به عنوان اعضای کمیته علمی و اجرایی از نهادهای علمی و اجرایی کشور برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین جواد رقوی بیات داشت: بیش از 500 مقاله به دبیر خانه همایش ارسال شده است که در مراسم اختتامیه، از مقالات برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

زمان برگزاری همایش، روز  پنجشنبه 27 تیر ماه 1398 می باشد که شروع مراسم افتتاحیه از  9:00 الی 12:30 و کمیسیون های تخصصی از 14:00 الی 17:00 خواهند بود و در پایان اختتامیه مراسم از 17:00 الی 17:30 برگزار خواهد شد.


خروج