پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > تسلط به زبان فارسی، اعتقاد به گفتمان انقلاب اسلامی، ولایتمداری و آمادگی برای کار با انگیزه بالا، باید از ویژگی های بارز فارغ التحصیلان المصطفی باشد


 تاریخ: يکشنبه ١٦ تير ١٣٩٨      ساعت: ١٣:٣٦        شماره خبر: ١٠٢٤١٢         نسخه چاپي 

 

تسلط به زبان فارسی، اعتقاد به گفتمان انقلاب اسلامی، ولایتمداری و آمادگی برای کار با انگیزه بالا، باید از ویژگی های بارز فارغ التحصیلان المصطفی باشد

در جلسه خیرین جامعه المصطفی مشهد با جانشین رئیس المصطفی مطرح شد:

 


 

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه مشهد ظهر دیروز جانشین رئیس جامعه المصطفی العالمیه با خیرین جامعه المصطفی مشهد مقدس دیدار کرد.

این جلسه با تلاوت و تفسیر آیات قران توسط حجت الاسلام والمسلمین اللواتی از خیرین و طلاب سطح پنج المصطفی مشهد آغاز گردید. سپس آقای بصیری پور رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مشهد به معرفی اعضای خیرین پرداخت.

همچنین در این جلسه آقای صابری فر شهردار اسبق مشهد و عضو بنیاد خیرین جامعه المصطفی مشهد مصداق بارز عاقبت به خیری خود را حضور و فعالیت در این بنیاد مقدس دانست.

در ادامه، با موافقت اکثر آرای اعضای بنیاد حجت الاسلام و المسلمین مهدوی مهر به عنوان رئیس هیئت امنای بنیاد خیرین جامعه المصطفی مشهد منصوب گردیدند.

سپس حجت الاسلام مهدوی مهر، ضمن تبریک ایام، بیان داشت: در طی این 8 سال بنیاد خیرین برکات بسیاری داشته است و در سال 91 که المصطفی با بحران بودجه ای مواجه گردید با کمک خیرین برنامه و مراسمات مهم المصطفی روی زمین نماند و مراسمی مانند اعتکاف یا اربعین با قوت و کیفیت بهتری برگزار گردید و با کمک خیرین مشهد فرصت هایی ایجاد شد تا به طلاب محترم کمک و مساعدت های بیشتری در زمینه امور رفاهی صورت گیرد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین مجید خالق پور جانشین رئیس جامعه المصطفی العالمیه، عنوان کرد: از خیرین می خواهیم که ضمن حفاظت و صیانت از قداست المصطفی و با توجه به ظرفیت ها و اعتبار خوبی که بنیاد خیرین مشهد دارند تلاش کنند تا به فضل خداوند در آینده نزدیک به خود کفایی مالی دست یابیم.

 و نیز حجت الاسلام محمد رضا صالح رئیس جامعه المصطفی العالمیه مشهد ابتدا گزارشی از اوضاع کشور هندوستان و تاثیراتی که طلاب المصطفی در آن کشور دارند ارائه نمود و با ذکر نکات ارزنده ای بیان داشتند و در ادامه از خیرین دعوت کردند که طی هماهنگی با سفیر ایران در هندوستان تعاملات تجاری با تجار مشهد داشته باشند و از فرصت های سرمایه گذاری به نفع مجموعه المصطفی بهره ببرند.

وی با اشاره به نقش تجار و بازرگانان در صدور اسلام، بیان کرد: اسلام در چین از طریق بازرگانان صادر شده است. از این ظرفیت باید به نفع مجموعه المصطفی در جهت نشر اسلام ناب بهره برد

رئیس المصطفی مشهد اظهار داشت: تسلط به زبان فارسی، اعتقاد به گفتمان انقلاب اسلامی، ولایتمداری و آمادگی برای کار با انگیزه بالا، از ویژگی های است که فارغ التحصیلان المصطفی دارند.

 

 


خروج