پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > باید به اندیشه های مثبت میدان داد


 تاریخ: شنبه ١٥ تير ١٣٩٨      ساعت: ١٨:٤٨        شماره خبر: ١٠٢٣٤٤         نسخه چاپي 

 

باید به اندیشه های مثبت میدان داد

حجت الاسلام و المسلمین صالح:

 


به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه مشهد، رئیس جامعه المصطفی العالمیه مشهد ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران جامعه المصطفی مشهد که از روز اول تاسیس این مجتمع فعال بوده اند و تا امروز به این نقطه از موفقیت ها رسانده اند بیان کرد: نگاه بنده یک نگاه مشورتی است و قائل به شور هستم قائل به این هستم که باید به اندیشه ها میدان داد.

حجت الاسلام و المسلمین صالح ادامه داد: در حوزه دینی بین‌المللی امروز در سطح جهان از نظرتوده های مسلمان، اتحاد شدید بین مسلمانان ایجاد شده است و یک وحدت بزرگ به وجود آمده است. اگرچه جبهه دشمنان علیه مسلمانان متحد شده اند ولی بحمدالله نظیر آن اتحاد در صف شیعیان و مسلمانان تقویت شده است. 

وی بیان داشت: امروز توده‌های مردم و روشنفکران همراه با ایران هستند، و بخش عظیمی از این موفقیت محصولاتی است که جامعه المصطفی تربیت کرده است و در این همگرایی نقش داشته اند.

حجت الاسلام والمسلمین صالح در ادامه گفت: شهدا گمنام رفتند تا ما امروز بر روی این صندلی ها نشسته ایم، و بلاخره این مقام و منصب روزی تمام خواهد شد، اما مهم این است که هر کس هر کجا هست این مقام و منصب ها و این فراز و نشیب ها باعث انحراف او نشود.


خروج