پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > امروز با تمام مشکلات و کمبود ها، نگاه المصطفاییان به اهداف بلند المصطفی باعث پیشرفت این مجموعه شده است


 تاریخ: شنبه ١٥ تير ١٣٩٨      ساعت: ١٦:٠٧        شماره خبر: ١٠٢٣٤٢         نسخه چاپي 

 

امروز با تمام مشکلات و کمبود ها، نگاه المصطفاییان به اهداف بلند المصطفی باعث پیشرفت این مجموعه شده است

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر:

 


به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه مشهد در مراسم نشست صمیمی رئیس جامعه امصطفی العالمیه مشهد با پرسنل و اعضای هیئت علمی جامعه المصطفی مشهد، رئیس سابق جامعه المصطفی العالمیه مشهد حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین مهدوی مهر بیان داشت: امروز با تمام مشکلات و کمبود های موجود، صرف نظر از علما و فضلای حوزه که وارد سیستم المصطفی شده اند و الان فارغ التحصیل مقطع دکتری شده‌اند و بعد هم اشتغال به سطح ۵ دارند، کسانی هم به عنوان مقطع کارشناسی وارد شده اند و امروز فارغ التحصیل مقطع دکتری شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی مهر با اشاره به وضعیت نامناسب ساختمان های مجتمع آموزش عالی مشهد افزود: شأن طلاب و اساتید قطعا بیش از اینها بوده و هست ولی چیزی که باعث پیشرفت مجموعه المصطفی در سطوح مختلف شده است، نگاه به هدف و غایتی است که باید به آن می‌رسیدیم و این نگاه تمام این مسائل و این مسیر دشوار را هموار کرد .

وی با اشاره به سابقه درخشان حجت الاسلام والمسلمین صالح گفت: ایشان قطعاً با عنایات حضرت ثامن الحجج علیه السلام  در این راه پیروز و سربلند خواهند بود.

حجت الاسلام مهدوی مهر ادامه داد: از محضر تمام اساتید و سروران خودم ابتدا تشکر و هم نسبت به کاستی ها حلالیت می طلبم.

همچنین در این مراسم آیت الله مروارید، خداباوری را ملاک خدمت و عبادت دانست و همگان را توصیه به مطالعه کتاب حدیث " نصر" از آیت الله نصر الله خلخالی کرد و در ادامه بیان داشت: در دوران ریاست حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر خروجی اساتید و پرسنل و طلاب کاملا انقلابی بوده است.


خروج