پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > «فراخوان مقاله و آثار» جشنواره شیخ طوسی


  چاپ        ارسال به دوست

«فراخوان مقاله و آثار» جشنواره شیخ طوسی

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی مشهد، دبیرخانه جشنواره بین­المللی پژوهشی شیخ طوسی در نظر دارد، جهت ارتقاء کیفی و کمّی شانزدهمین دوره جشنواره شیخ طوسی با موضوع «جغرافیای معرفتی جهان اسلام؛ فرصتها، تهدیدها و راهبردها»، از تمام ظرفیت­های پژوهشی داخل و خارج کشور استفاده کند.

در این رابطه دبیرخانه  این جشنواره از تمامی اعضاء هیأت علمی، اساتید همکار، دانش­پژوهان غیرایرانی و ایرانی داخل و خارج و پرسنل جامعه المصطفی العالمیه دعوت می کند تا آثار علمی و پژوهشی خود را تا تاریخ مقرر به این دبیرخانه ارسال کنند. 

گفتنی است؛ راهنمای «فراخوان مقاله» و «فراخوان آثار» شانزدهمین جشنواره شیخ طوسی به چهار زبان فارسی، عربی، انگلیسی و اردو برای بهره­برداری در ذیل متن قابل دریافت است. برای دریافت راهنمای «فراخوان مقاله» و «فراخوان آثار» بر روی هر یک از لینک‌های زیر کلیک کنید.

لازم به ذکر است مهلت ارسال مقاله حداکثر تا تاریخ 30 آبان و آخرین مهلت ارسال آثار بخش فراخوان آثار 15 مهرماه سال جاری می­باشد.

یاد آور می شود، «آثار ارسالی به جشنواره (غیر از پایان نامه و تحقیقات پایانی)به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.»

زبان فارسی                       زبان عربی                             زبان انگلیسی                                                             زبان اردو

 

زمان برگزاری جشنواره:

اسفند 1392

مکان برگزاری جشنواره:

ایران، قم، میدان جهاد، سالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره)

 

                              آدرس دبیرخانه

قم، بلوار امین، سه راه سالاریه، مجتمع امین، بلوک 3، طبقه چهارم، اطاق 410، دبیرخانه جشنواره

تلفن: 32133382- 025                   تلفكس: 32133375-025                  کارشناس دبیرخانه جشنواره: 09102817002

http://tousi.miu.ac.ir     /     tousi@miu.ac.ir


٢٣:٠٠ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٢    /    شماره : ٣٠٦٧٣    /    تعداد نمایش : ١٣٣٦خروج