پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > برگزیدگان جامعه المصطفی مشهد در پانزدهمین جشنواره شیخ طوسی معرفی شدند


  چاپ        ارسال به دوست

برگزیدگان جامعه المصطفی مشهد در پانزدهمین جشنواره شیخ طوسی معرفی شدند

برگزیدگان  مجتمع آموزش عالی مشهد در پانزدهمین جشنواره شیخ طوسی که با موضوع تمدن نوین اسلامی دوم و سوم اسفندماه سال جاری در سالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) قم برگزار شد معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی مشهد، در این جشنواره 367 اثر از 295 محقق(259 مرد و 36 زن) شامل 80 پایان نامه، 88 مقاله علمی، 64 جلد کتاب و 135 تحقیق پایانی مقطع کارشناسی، در قالب 12 موضوع 28 ملیت و 6 زبان در بخش عمومی و در بخش ویژه نیز 90 اثر از 92 محقق(47مردو 45 زن) ارائه شد که سهم مجتمع آموزش عالی مشهد از این بین 85 اثر بود که 44 اثر آن در بخش عمومی و باقی آثار مربوط به بخش ویژه بود.

طی این گزارش، برگزیدگان مجتمع آموزش عالی مشهد در بخش اصلی جشنواره به ترتیب عبارتند از؛ از برادران در بخش مقالات چاپ شده، سید دلاور علی نقوی رتبۀ اول، محمدرفیق جواهری رتبه دوم و سید احمد حسینی و محمد جواد حسنی رتبۀ سوم را کسب کردند.

همچنین سید احمد موسوی و قدرت الله رمضانی در بخش کتاب، سید علیرضا عالمی در بخش پایان نامه، محمداسحاق عارفی  در قسمت مقالات چاپ شده و میو لوین نیز شایسته تقدیر شدند.

گفتنی است از خواهران نیز در بخش ویژه، سطح تحصیلی سه و چهار عالیه خاوری، هلا کای تی رتبۀ شایسته تقدیر و در بخش ویژه سطح تحصیلی یک و دو، اسماء پناهی و صامیه حسینی از مکتب نرجس رتبۀ سوم و از عترتیه ام البنین حیدری رتبۀ دوم و زهراسادات علوی رتبۀ شایسته تقدیر را به خود اختصاص دادند.

 


١٣:٥٩ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩١    /    شماره : ٢٦١٧٠    /    تعداد نمایش : ١٤٩٣خروج