پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > جامعه المصطفی حلقه گمشده اسلام در سطح بین الملل بود


  چاپ        ارسال به دوست

عضو مجمع خیرین جامعه المصطفی مشهد:

جامعه المصطفی حلقه گمشده اسلام در سطح بین الملل بود

عضو مجمع خیرین جامعه المصطفی مشهد در گفت و گو با روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه مشهد گفت: قرآن کتابی است که تا قیامت می تواند هدایت گر بشر باشد به همین جهت فعالان قرآنی هر چه بیشتر در این فرصت ها حضور داشته باشند و مردم به آنها دسترسی بیشتری داشته باشند هدایت الهی را می توانیم بیشتر در جامعه مشاهده کنیم.

محمد عباس پور خاطرنشان کرد: برای استفاده بیشتر از ظرفیت های این گونه نمایشگاه ها باید در دوره ای تبلیغات بیشتری شود تا دانش آموزان و دانشجویان حضور داشته باشند تا بتوانند از این فضا و یافته های محققین مورد وثوق استفاده کنند.

وی جامعه المصطفی را حلقه مفقوده اسلام در سطح جهان دانست و ابراز کرد: این ابتکاری که در جامعه المصطفی نسبت به استفاده از جوانان دیگر ملت ها برای نشر اسلام ناب به کار گرفته شده خیلی عالی بوده چرا که در گذشته ما مبلغانی داشته ایم مانند شهید بهشتی را باید به دیگر کشور ها می فرستادیم چون از همان جامعه نبودند شناخت مردم از مبلغان زمان بر بود اما این کار که از خود ملت ها بیایند و اسلام ناب را دریافت کنند و آن را در جهان گسترش دهند حلقه مفقوده ای بوده که به لطف الهی توسط جامعه المصطفی پیدا شد.

عضو مجمع خیرین جامعه المصطفی مشهد ابراز کرد: جامعه المصطفی زلزله ای را در میان بوق های استکباری ایجاد کرده، چرا که آن ها به دنبال این بودند در دیگر نقاط جهان با تبلیغ های مسموم کننده اسلام آمریکایی را گسترش دهند اما کاری که جامعه المصطفی کرد باعث شد تا آن ها را نگران کند و فکر می کنم کارهای جامعه المصطفی یکی از زمینه های ظهور است.

وی ادامه داد: حضور جامعه المصطفی مشهد در نمایشگاه بین المللی قرآن مشهد خیلی عالی بوده و فکر نمی کردم این مقدار خوب فعال باشند چرا که غرفه های تخصصی عالی متناسب با همه سنین در غرفه جامعه المصطفی تدارک دیده شده است. مجموعه جامعه المصطفی مشهد تمام ظرفیت خود را گذاشته است تا چند هزار طلبه خارجی را در مشهد مستقر کند و اسلام ناب محمدی را گسترش دهد که این نیز به نوبه خود کاری بزرگ و قابل تقدیر است.

 


١٤:٤٩ - شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٩٩٥٧٩    /    تعداد نمایش : ١١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج