پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > رشد کمی و کیفی کارها، مهمترین هدف ما در ارائه خدمات مطلوب است


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز امور طلاب و خانواده های المصطفی(ص):

رشد کمی و کیفی کارها، مهمترین هدف ما در ارائه خدمات مطلوب است

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

حجةالاسلام دکتر مهدوی اظهار داشت: ما وظیفه داریم با ارائه خدمات مطلوب، ایستا نباشیم و مرتب در حال نوگرایی باشیم با این تعریف که از کمیت کار نکاهیم و روز به روز بر کیفیت آن نیز بیافزائیم.

به گزارش روابط عمومی جامعةالمصطفی مشهد حجةالاسلام دکتر غلامرضا مهدوی رئیس مرکز امور طلاب و خانواده های المصطفی شنبه شب هفته جاری در جمع اعضای شورای مجتمع آموزش عالی مشهد گفت: هدف از این سفر پیگیری برنامه های کمیسیون بودجه و ابلاغ سیاست های پیش رو در حوزه های امور طلاب و فعالیت های امور خانواده بود که بخشی از آن ها در مهر ماه ابلاغ شده بود.

وی افزود: با توجه به اینکه نمایندگی مشهد بزرگترین واحد جامعةالمصطفی بعد از ستاد مرکزی است؛ به حمدالله خدمات شایان و گسترده ای در راستای خدمت رسانی به طلاب و مساعدت به بسترسازی برای تحصیل بدون دغدغه طلاب، صورت گرفته و این دقیقا همان فلسفه تشکیل مرکز امور طلاب و خانواده ها است.

حجةالاسلام دکترمهدوی ادامه داد: طبق تأکیدات ریاست مکرم المصطفی، ایجاد بستر تحصیلی مناسب، پاسخگویی به دغدغه های روانی، فکری طلاب و خانواده هایشان، تأمین و حفظ سلامت طلاب، حفظ آبروی آن ها، گام برداشتن در مسیر کاهش مراجعات حضوری طلاب با بهره گیری از مکانیزم های نوین و حرکت به سمت نقطه مطلوب در انجام خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر از مهمترین وظایفی هستند که باید همواره مد نظر باشند.

وی با اشاره به انواع مأموریت های این مرکز در المصطفی تصریح کرد: مأموریتها در المصطفی به دو بخش تکلیفی و غیرتکلیفی تقسیم می شوند که ما برای هردو نوع آن برنامه ریزی و بودجه بندی داریم. هرچند که مأموریت های غیرتکلیفی خیلی موضوعیت ندارند و در صورت امکان باید به آن ها پرداخت. اما می توان با نوآوری، نوسازی، کاهش هزینه ها و افزایش کارآمدی به هر دو نوع این مأموریت ها پرداخت.

رئیس مرکز امور طلاب و خانواده های المصطفی عنوان کرد: حضور طلاب و تحصیل آن ها، جذب طلبه، توسعه مراکز آموزشی و ... از جمله مأموریت های تکلیفی و آموزش فرزندان طلاب، سفرها، مهارت افزایی همسران و فرزندان طلاب، تشکیل مهدهای کودک و ... نیز مأموریت های غیرتکلیفی را تشکیل می دهند.

وی اضافه کرد: هنر ما این است که تا جایی که می توانیم این خدمات را به بهترین نحو ارائه دهیم و این جز در سایه مدیریت منابع، کاهش هزینه ها و نوسازی و نوآوری میسر نخواهد بود. بهره گیری از تعاملات صحیح و هدفمند، جذب خیرین و ... از جمله فعالیت هایی هستند که می توانند مددرسان ما در این مهم باشند.

حجةالاسلام دکتر مهدوی خاطر نشان کرد: ما وظیفه داریم با ارائه خدمات مطلوب، ایستا نباشیم و مرتب در حال نوگرایی باشیم با این تعریف که از کمیت کار نکاهیم و روز به روز بر کیفیت آن نیز بیافزائیم.

 

 

 


١٢:٥٤ - دوشنبه ٩ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٩٠٩١٥    /    تعداد نمایش : ٣٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج