پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > ثبت نام تبلیغ مجازی در ماه مبارک رمضان


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام تبلیغ مجازی در ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی نمایندگی المصطفی در خراسان، اداره تبلیغ و فارغ التحصیلان این نمایندگی، برای تبلیغ در بستر فضای مجازی ویژه ماه مبارک رمضان از مبلغین و فعالان فضای مجازی و رسانه ای ثبت نام به عمل می آورد.

این اداره شرایط ثبت نام تبلیغ مجازی را داشتن پرونده تبلیغی، فعال بودن در فضای رسانه ای و مجازی، انتشار محتواهای تبلیغی مصوب شورای تبلیغ مجازی، تولید محتواهای تبلیغی ویژه ماه مبارک رمضان و برگزاری منبر و مراسمات آنلاین و آفلاین ذکر کرد.

همچنین عرصه های تبلیغ مجازی از جمله فعالیت در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، یوتیوپ و سایر شبکه های اجتماعی، برگزاری کلاسهای غیرحضوری آموزش های دینی، عقاید، احکام، قرآن و غیره، تولیدات رسانه ای فیلم، کلیپ، پادکست و دیگر تولیدات، فعالیت های تشکلی وگروهی، مراسمات آنلاین، مسابقات فرهنگی و نشریات فرهنگی می باشند.

گفتنی است این اداره نحوه ثبت نام تبلیغ مجازی را از طریق لینک https://survey.porsline.ir/s/Ovyu5wz ، و زمان ثبت نام را از ۲۳ تا ۲۷ فروردین ماه 1399 اعلام کرد.

امتیازات اختصاص داده شده برای تبلیغ مجازی؛ ارائه گواهی مبلغ رسانه ای و ثبت در سوابق تبلیغی؛ کاهش تبلیغ حضوری دانش آموختگان در کشور با توجه به ارزیابی فعالیت ها؛ پرداخت کمک هزینه اینترنت و مساعده تبلیغی برای پذیرفته شدگان نهایی می باشد.

قابل ذکر است، اسامی منتخبین نهایی بعد از بررسی ثبت نام ها اعلام خواهد شد.


١٤:٠٤ - چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ١١١٢٩١    /    تعداد نمایش : ٢٣٠