پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > تشکیل حکومت جهانی، بدون ایثار و مقاومت امکان ندارد


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس نمایندگی المصطفی در خراسان:

تشکیل حکومت جهانی، بدون ایثار و مقاومت امکان ندارد

حجت الاسلام والمسلمین  صالح رئیس نمایندگی المصطفی در خراسان گفت: شهادت و مقاومت یکی از مولفه های تشکیل حکومت جهانی اسلام است، و  تشکیل حکومت جهانی، بدون ایثار و مقاومت امکان ندارد.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی جامعة المصطفی العالمیه خراسان، رئیس نمایندگی المصطفی در خراسان شب گذشته در مراسمی که به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و شهیدان مقاومت، به همت تشکل طلاب خوابگاهی این نمایندگی برگزار شد اظهار کرد: سردار سلیمانی شخصیتی بود که حکومت جهانی امام زمان را به خوبی درک کرده بود، و برای او تفاوت نمی کرد که برای انجام وظیفه در کجای جهان باشد.

وی  گفت: اگر ما سردار سلیمانی را محدود به یک کشور و ملت بکنیم، به او  ظلم کرده ایم، چرا که این شخصیت متعلق به کل جهان و جامعه جهان اسلام است.

حجت الاسلام صالح اظهار داشت: درسی که از سردار سلیمانی برای تشکیل حکومت جهانی اسلام باید دریافت کنیم این است که در مرحله اول اندیشه و قلب ما جهانی باشد.

وی در ادامه گفت: مثال عینی این درس این است که امروز ما می بینیم در تمام جمعیت جهانی اهل تسنن، اشتیاق به سردار سلیمانی موج می زند و از فلسطین و یمن برای مراسم تشییع پیکر پاک سردار شهید به ایران آمده اند.