پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > رئیس نمایندگی المصطفی در خراسان با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی دیدار کرد


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس نمایندگی المصطفی در خراسان با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی دیدار کرد

صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا صالح رئیس نمایندگی المصطفی در خراسان با حجت الاسلام والمسلمین مسعودی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی جامعة المصطفی العالمیه در خراسان، صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا صالح رئیس نمایندگی المصطفی در خراسان به همراه معاونین آموزش، پژوهش، فرهنگی و مدیر ارتباطات این مجموعه با حجت الاسلام والمسلمین مسعودی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در محل اتاق جلسات دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی دیدار و در خصوص تبیین و تدوین مقدمات تفاهم نامه فی مابین با هم  تبادل نظر و گفتگو کردند.


در این دیدار طرفین پس از بیان ظرفیت های هر مجموعه در خصوص نحوه گسترش همکاری ها و اقدامات مشترک گفتگو و تبادل نظر کردند. بررسی زمینه های فعالیت مشترک میان دو مجموعه در حوزه های فرهنگی، پژوهشی و غیره از مهمترین مباحث و مطالب مطرح شده در این جلسه بود.


گفتنی است در حاشیه این دیدار  بازدید از پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی فناوری دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی صورت گرفت.


به روایت تصویر: