پیامبر اکرم (ص): لا تُطاوِعوا أنفُسَكُم عن مَنامِ كُلِّ اللَّيلِ، وخُذوا هَزيعاً مِنهُ. با نفس خود در خوابیدن در ازای شب، همراهی نکنید؛ بلکه پاسی از آن را (برای عبادت) برگیرید. ( تنبيه الخواطر: ج۲ ص۱۱۶)
صفحه اصلی اخبار > پیرو واقعی پیامبر(ص) مروّج صلح و دوستی در دنیاست


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز آموزش زبان ومعارف اسلامی المصطفی (ص) خراسان بیان داشت:

پیرو واقعی پیامبر(ص) مروّج صلح و دوستی در دنیاست

به گزارش روابط عمومی جامعة المصطفی (ص) العالمیه خراسان رئیس مرکز آموزش زبان ومعارف اسلامی المصطفی (ص) خراسان بیان داشت: پیروان راستین و واقعی پیامبرصل الله علیه و آله کسانی هستند که در ترویج صلح و دوستی حرکت کرده و تلاش می کنند.

 وی با تاکید بر اهمیت وحدت در جامعه اسلامی افزود، وحدت زمینه رشد و بالندگی را فراهم خواهد کرد حضرت محمد (ص) نماد وحدت امت اسلامی و شریف ترین انسان خلقت و جهان هستی است که با افکار بلند خود سبب وحدت و عزت مسلمانان سرتاسر جهان شدند. 

وی با اشاره به دسیسه های دشمنان در ایجاد شکاف در بین مسلمانان گفت: جنگ و ستیزه جویی مسلمانان برنامه هایی است که دشمنان در پی آن هستند که با وحدت و همدلی بی اثر می شود.

خیاطی تصریح کرد: در همین راستا و به مناسبت هفته وحدت برنامه هایی در نظر گرفته شده است، و مهم‌ترین این برنامه ها٬ برگزاری جشن میلاد رسول اکرم (ص) با همکاری اداره امور خانواده در روزچهارشنبه 22 آبان می باشد.

وی ادامه داد: همچنین محفل قرآنی به مناسبت هفته وحدت، برگزاری مسابقه ورزشی و مسابقه قرآنی و فرهنگی، پخش فیلم محمد رسول الله (ص)، مولودی خوانی، پاسخ به شبهات عقیدتی پیرامون هفته وحدت، از دیگر برنامه های برگزار شده در هفته وحدت در مرکز آموزش زبان ومعارف اسلامی جامعه المصطفی (ص) خراسان است.


٠٩:٢٠ - دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٧٣٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٨


امتیازدهی